TPA LS Birštono poskyris atnaujino savo veiklą

2020 sausio 24
TPA LS Birštono poskyrio pirmininkas Rplandas Stiklius

2020 metus TPA LS Birštono poskyris pradėjo atnaujindamas savo veiklą.

Į poskyrį priimti 6 nauji nariai, buvę 11 narių pritarė tolimesniam Birštono poskyrio veiklos vykdymui ir liko nariais. Sutvarkyta poskyrio narių apskaita, sumokėtas metinis mokestis už 2020 metus, TPA Lietuvos skyriui pateikta ataskaita.

2020 m. sausio 17 d. įvyko poskyrio narių visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo išklausytos poskyrio pirmininko ir revizoriaus veiklos ataskaitos, priimtas sprendimas dėl veiklos tęstinumo, išrinkta atnaujinta poskyrio valdyba ir poskyrio pirmininkas.

Į poskyrio valdybą išrinkti Egidijus Treigys, Rimantas Justinavičius, Rasa Šerpenskienė, Lina Vaitkevičienė. Poskyrio pirmininku išrinktas Rolandas Stiklius. Susirinkime priimti sprendimai dėl renginių organizavimo 2020 m.

Už supratimą ir palaikymą dėkojame TPA LS prezidentui Vytautui Pliuskui ir generaliniam sekretoriui Vytautui Jasiulevičiui. Ypatinga padėka Alytaus ir Prienų poskyrio pirmininkams – Dainiui Blažiui ir Jurgitai Juozaitytei, kurie dalyvavo visuotiniame poskyrio narių susirinkime Birštone ir palaikė „kovinę“ dvasią.

Source link

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai