Pasvaliečių žygis | Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyrius

Pirmą paskutinio žiemos mėnesio  savaitgalį kelios TPA LS Pasvalio poskyrio narės, Pasvalio r.PK kolegės ir jų šeimų nariai dalyvavo Pasvalio rajone, organizuotame žygyje po Daujėnų kraštą. Žygeivius vedė  vienos iš mūsų poskyrio narių, Vaivos Vaičiulienės sūnus Faustas Vaičiulis.

Žygis buvo puikiai suplanuotas! Ėjikai galėjo rinktis eiti 11 km. arba 26 km. distanciją. Beveik 80 dalyvių Daujėnų miestelyje susirinkusių dalyvių nuo Daujėnų bažnyčios žygiavo pro Marijos šaltinį,Barklainių baltąjį šaltinį ir senkapius, didžiausią rajone Petraičių akmenį, o pusiaukelėje visi buvo sočiai pavaišinti koše ir arbata! Ilgesnės trasos dalyviai aplankė dar ir Pyragių šeimos paminklą, partizanų bunkerį bei senąjį Smilgių Malūną. Nors pirmą žygio dalį žygeivius lydėjo šlapdriba ir žvarbus vėjelis, antrą žygio dalį, kaip padėka ištvermingiausiems, nušvietė saulutė, be to  visą kelią žygeiviai buvo lydimi smagių Fausto istorinių pasakojimų, puikios kompanijos iš net iš kelių Lietuvos miestų ir miestelių!

Kaip gerai pasakė viena bendražygė: Nėra blogo oro, nėra blogos aprangos, jei yra noras, puiki kompanija ir emocija! Keliaukim ir draugaukim!

 

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai