VST poskyrio aktyvas visuotiniame narių susirinkime aptarė ir sąskrydžio organizavimo klausimus

2020 vasario 16
TPA LS Viešojo saugumo tarnybos poskyrio valdybos narė Ramunė Skliaustienė

Kaip ir kasmet, deja, Viešojo saugumo tarnybos asociacijos visuotinis narių susirinkimas įvyko tik iš antro karto. Iš pirmo karto susirinkimui įvykti nebuvo reikalingo kvorumo.

Tačiau vasario 11 d. šešiolika aktyviausių poskyrio narių susirinko į pakartotinai sušauktą visuotinį susirinkimą. Posėdyje kaip svečias dalyvavo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus reivizorius, TPA LS Policijos departamento poskyrio pirmininkas Algis Kojala.

 

Poskyrio pirmininkas Deividas Kerulis susirinkusiems pristatė poskyrio Valdybos ir pirmininko ataskaitas apie Valdybos veiklą per 2019 metus, išsamiau papasakojo apie nuveiktus darbus, dalyvavimą kitų poskyrių organizuotuose renginiuose, įvardijo 2020 metų tikslus ir iššūkius – kurių vienas, svarbiausias – šią vasarą organizuoti TPA LS XXIII tarptautinį sąskrydį.

 

Susirinkusieji vienbalsiai patvirtino Valdybos ataskaitą, taip pat, kaip ir poskyrio iždininkės pristatytą 2019 metų ūkinės veiklos (finansinę) ir revizoriaus ataskaitą.

 

Daugiausia ir karščiausių diskusijų sukėlė dvyliktus įkūrimo metus švenčiančiam poskyriui, pirmą kartą iškeltas toks iššūkis – organizuoti TPA LS XXIII tarptautinį sąskrydį. Po ilgų ir karštų diskusijų buvo pasiekti Visuotinio narių susirinkimo iškelti tikslai ir žengti pirmieji žingsniai tarptautinio sąskrydžio organizavimo kelyje. Tikimės naujokų sėkmės, ir tikime, kad mums pavyks surengti įsimintiną, įdomų ir linksmą renginį.

Source link

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai