Organizuojama kelionė į Aukštaitiją

ROKIŠKIS – ANYKŠIAI

2020 m. balandžio 4-5 d.

 

1 diena.

2020 m. balandžio 4 d. (šeštadienis) 7.00 val. išvykimas iš Vilniaus į Rokiškį, kur 09.45 val. mūsų lauks ekskursija po Tyzenchauzų dvaro rūmus*. Be įprastų dvaruose eksponatų čia pamatysime medžioklės trofėjus. Ši ekspozicija įrengta Rokiškio miestui pasitinkant 505 metų jubiliejų. Eksponuojami Rokiškio grafų Tyzenhauzų bei Pšezdzieckių sumedžiotų žvėrių iškamšos, įspūdingi ragai ir gretimuose dvaruose saugoti medžioklės trofėjai. Po ekskursijos – edukacinė programa Sūrio kelias*. Degustuosime UAB „Rokiškio sūris“ 4-5 rūšių sūrius užgerdami kvapniąja žolelių arbata. Maloni ekonomė pristatys bendrovės veiklą ir supažindins su senovinėmis sūrio gamybos tradicijomis.

Po degustacijos – pažintis su Rokiškio miesto centru. 12.30 val. ekskursija po Rokiškį: senoji miesto aikštė, Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčia* ir jos požemiai.

Apie 14.00 val. vykstame į Ilzenbergo dvarą*, kur susipažinsime su vienintelio 1515 metų statyto, visiškai atkurto dvaro istorija ir pasivaikščiosime po parką.

Pakeliui į nakvynės vietą sustosime Juodupėje ir išsikepsime šakotį*. Dalyvaudami edukacinėje programoje mėgausimės kava, arbata ir pyragėliais.

Nakvynė kaimo turizmo sodyboje su pusryčiais.

 

2 diena.

Pusryčiai. Išvykimas link Anykščių. Sustosime prie Šeiminiškių piliakalnio, užkopsime ant Liūdiškių kalvos, apžiūrėsime garsųjį Laimės Žiburį. Kas užkops į Laimės žiburį, tą lydės sėkmė. Įveiksime pėsčiųjų trasą medžių viršūnėmis Lajų taku“. Nusifotografuosime prie gamtos ir kultūros vertybės Puntuko akmens. Apžiūrėsime įspūdingais vitražais puoštą Šv. Mato bažnyčią. Tai aukščiausia dvinavė bažnyčia Lietuvoje (79 m aukščio bokštai). Viename iš bažnyčios bokštų įrengta apžvalgos aikštelė*. Užkopę į viršų atsidursite tiesiai po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsivers Šventosios upės slėnio panorama. Pakeliui į Vilnių stabtelsime prie Kavarsko stebuklingo Šv. Jono krikštytojo šaltinio, kuris garsėja gydomosiomis galiomis.

Kelionės kaina – apie 66€

(kaina bus patikslinta po rezervacijos, priklausomai nuo keliautojų  skaičiaus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

– kelionė autobusu;

– kelionės vadovo paslaugos;

– ekskursinė programa;

– viena nakvynė su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • sveikatos draudimas;
 • lankomi objektai:
  – Rokiškio krašto muziejus – 4€,
  – Sūrio degustacija Rokiškio dvare – 4, ekskursija po Rokiškį, bažnyčią – 2€.
  – Ilzenbergo dvaras – 3€, parkas – 3€,
  – Šakočių kepimas – 6€,
  – Šv. Mato bažnyčios apžvalgos bokštas – 1€.

Mokamiems objektams turėti apie 23 €

 

Servo per Amikeco !!! Tarnaukime draugaujant !!!

 Dėmesio! Į kelionę pasiimti geros nuotaikos! 🙂

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai