PD poskyrio nariai Šilėnų take

2021 4 gegužės
TPA LS PD poskyrio narė Giedrė Genutaitytė

Na ir vis dėlto, koks gražus buvo mūsų PD komandos pasivaikščiojimas šį sekmadienį! Pirmas gyvas susitikimas šiemet po ilgo užsidarymo. Išėjimas iš namų pradžiugina, o seniai nesimatę galėjome ir pajuokauti, ir pakvėpuoti grynu oru, pasidžiaugti bundančia miško gamta: žydi ir žibutės, ir plukės, ir ožkabarzdės, sprogsta pumpurai, žalumas medžių nuteikia ypatingai!

Maršrutas pasirinktas visai netoli Vilniaus, pakeliui į Sudervę. Atvykus į Šilėnų kaimą, jame laikas, regis, teka lėčiau ir ramiau, išsaugodamas namus, daiktus, ir netgi žmones tokius, kokių jau nerastume daugelyje kitų senųjų gyvenviečių. Keliaudami Šilėnų pažintiniu taku susipažinome su įspūdinga gamta, unikaliu Šilėnų kaimu, kuris grįstas grindiniu, centre esanti geltona medinė bažnyčia. Iš Šilėnų kaimo takas eina kažkada vedusiu į Legotiškių dvarą keliu link piliakalnio. Per visą mišką kelias grįstas akmenimis (bruku) – neįtikėtina!

Miško apylinkėse labai daug vandens šaltinių, bet panašu į tai, kad juos okupavę bebrai 🙂

Visame maršrute užtrukome apie 3 valandas. Nustebino kraštovaizdžio įvairovė-nuo seno etnokultūrinio Šilėnų kaimo iki kvapą gniaužiančių Neries slėnio panoramų, atsiveriančių nuo Naujosios Rėvos piliakalnio – tai vieta, kur norisi užsibūti ilgiau.

Kur keliausim kitą kartą ? Galime pasirinkti čia www.nesedeknamuose.lt

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai

LIVE OFFLINE
track image
Loading...