Kandidatų A.Troop stipendijai gauti atranka

kaip ir kiekvienais metais turime galimybę atrinkti ir pateikti kandidatą gauti centriniam finansavimui – A.Troop stipendijai (iki 2500 Eur) kitų mmokslo metų mokslams, seminarams (taip pat nuvykimui į juos) finansuoti.

Praėjusiais metais mes neišsirinkome tinkamų kandidatų, iš Lietuvos Gimborne 2019 m. kvalifikaciją kėlė mūsų kolegė Giedrė Genutaitytė-Tamulevičienė ir tai įvertino labai aukštu balu Tačiau norėtųsi šiais metais rasti tinkamą kandidatą ar kandidatę, apsvarstyti kandidatūrą ir ją patvirtinti.

Kandidatas turi būti TPA nariu ne mažiau kaip 3 metus, būti dirbančiu policininku (teisėsaugininku).

Prašymus ir motyvacinius laiškus (anglų kalba) prašome pateikti TPA LS generaliniam sekretoriui V.Jasiulevičiui (vytautas.jasiulevicius @ gmail.com) iki 2019 m. kovo 1 d. Pirmenybė – anksčiau pateikusiems Pateiktus prašymus ir motyvacinius laiškus apsvarstys TPA LS valdyba, o atrinktą kandidatą (-ę) patvirtins generalinis sekretorius ir išsiųs į TPA Tarptautinį Administracinį Centrą (IAC).

PRIDEDAMA. ATS tvarkos aprašas, patvirtintas Pasauliniame IPA kongrese 2019 m. > IPA DOCUMENT – Procedure for the Arthur Troop Scholarship (ATS) > https://www.ipa-international.org/…/Procedure_for_the_ATS_2…

Servo per Amikeco!
TPA LS generalinis sekretorius
Vytautas Jasiulevičius

Source link

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai