Šių metų vasario 12 d. (šeštadienį) įvyko gražia tradicija tapusios TPA LS poledinės žūklės varžybos ,,KUPIŠKIO MARIOS 2022“, kurias jau 14 kartą organizavo TPA LS Kupiškio poskyris.

Varžybose asmeninėje ir komandinėje įskaitoje varžėsi 21 žvejys, atvykęs iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. TPA LS Viešojo saugumo tarnybos poskyrį atstovavo Dalius Šalucha bei trys pareigūnai iš Kauno dalinio. Kadangi iš VST poskyrio vyko tik vienas žvejys, o Kupiškio poskyrio vienoje iš komandų trūko vieno žmogaus, buvo priimtas sprendimas padaryti jungtinę komandą.

Oras buvo labai gražus ir po vyr. teisėjo paskelbto starto žvejai išsilakstė į visas keturias puses, tačiau tokio kibimo kaip visi tikėjosi nebuvo, žuvį reikėjo „įkalbinėti“. Vieniems pavyko geriau, kitiems blogiau, buvo ir tikrų gamtos mylėtojų (žvejų, kuriems nepavyko pagauti nei vienos žuvies). Po varžybų pabaigos signalo bei sugauto laimikio svėrimo procedūros, apdovanojimui buvo pakviesta komanda, kurią atstovavo ir VST poskyrio pareigūnas. Komandinėje įskaitoje VST poskyrio komanda užėmė II (antrąją) vietą, taip pat asmeninėje įskaitoje Dalius Šalucha užėmė II vietą. Jungtinę komandą atstovavo Dalius Šalucha, Vidas Bartasevičius, Rolandas Verbliugavičius.

TPA LS poledinės žūklės varžybos ,,KUPIŠKIO MARIOS 2022“ prizininkai:

I-oji vieta – TPA LS Biržų poskyris

II-oji vieta – TPA LS Viešojo saugumo tarnybos poskyris

III-ioji vieta – TPA Rokiškio poskyris

Didžiausia žuvis – Žilvinas Kareiva , TPA LS Kupiškio poskyris

Dėkojame už puikią šventę, nuostabų orą bei puikius, vertingus prizus!

Servo per Amikeco!!!

 

 

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia