Vilniuje taip pat dygsta grybai…

2021 10 rugsėjo
TPA LS Vilniaus poskyrio pirmininkas Rolandas Šepetys

Praėjęs savaitgalis eilinį kartą įrodė, kad rudenį grybai dygsta ne tik Dzūkijoje, bet ir Vilniuje ar visai šalia jo🙂 Daugiau kaip 100 Vilniaus policijos asociacijos, Lazdijų bei svečių iš Lenkijos (Suvalkų) poskyrių nariai, kartu  su savo šeimų nariais, norėdami savo akimis tuo įsitikinti nuo pat penktadienio vakaro rinkosi į sodybą ,,Pailgio perlas“, tokiu būdu savotiškai pradėdami jau šeštąją Vilniaus policijos asociacijos organizuojamą „Grybų šventę“.

 

Susirinkusiųjų penktadienio vakaronė, ankstyvas šeštadieninis grybų rinkimas, sriubos virimas ir jos valgymas, šventės atidarymas, įvairūs žaidimai ir pramogos, šeštadienio koncertas su Aidu Maziu, naktinis ugnies šou… Tai tik maža dalis viso to, ką susirinkusieji spėjo nuveikti per praėjusias dvi šventės paras. Įspūdžių ir gerų emocijų iš renginio begalės.

 

Belieka tikėtis, kad kitų metų septintoji „Grybų šventė“ tikrai įvyks ir jos neištiks praėjusių metų likimas, kai dėl pasikartojusios rudens pandemijos ją teko atkelti į šiuos metus. 

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai