TPA LS Suvažiavimas | Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyrius

Pradžia: 2021 21 gegužės

Pabaiga: 2021 21 gegužės

  1. 2021 m. TPA LS ataskaitinio-rinkiminio suvažiavimo organizavimo klausimai.

SVARSTYTA: TPA LS ataskaitinio-rinkiminio suvažiavimo organizavimo klausimai, data ir vieta. Pasiūlyta preliminariai numatyti suvažiavimo datą – 2021 m. gegužės 21 d., penktadienį. Valdybos narė Laura Zaleskienė pasiūlė Suvažiavimą organizuoti Šiauliuose, t. y. kaip tai buvo planuota 2020 m. Kartu pasiūlyta paminėti ir pernai atidėtą Šiaulių poskyrio 20-mečio paminėjimą.

Generalinis sekretorius V. Jasiulevičius informavo posėdžio dalyvius, kad jau yra parengtos poskyriams skirtos kandidatų į TPA LS valdymo organus teikimo Suvažiavimui formos. Priminė TPA LS Įstatuose ir nuostatuose įtvirtintus reikalavimus suvažiavimui, jo delegatams ir kt. Pagal nustatytą tvarką apie Suvažiavimo vietą ir datą turi būti paskelbta visiems dalyviams likus ne mažiau, kaip 1 mėnesiui. Posėdžio dalyviai prezidentas V. Pliuskus, viceprezidentas L. Pernavas, Profesinės komisijos pirmininkas R. Matonis, Kultūros-socialinės komisijos pirmininkas Rytis Kostiuška pateikė savo nuomonę dėl kandidatų teikimo formų paskelbimo poskyriams terminų, dėl turinio ir formuluočių.

NUTARTA: pritarti, kad TPA LS ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas būtų organizuojamas 2021 m. gegužės 21 d., penktadienį, Šiauliuose.

Esant griežtiems ribojimams dėl Covid-19 pandemijos, Suvažiavimą nukelti į artimiausią datą, kai nebūtų ribojimų, o esant neapibrėžtam karantinui, spręsti klausimą dėl nuotolinio Suvažiavimo organizavimo.

PAVESTA:

TPA LS Vidaus audito komisijai atlikti metinį TPA LS finansinės veiklos auditą.

TPA LS valdybai kito posėdžio metu aptarti TPA LS suvažiavimo darbotvarkės projektą, ataskaitų pristatymo ir rinkimų organizavimo tvarką.

TPA LS generaliniam sekretoriui TPA LS Įstatų ir Nuostatų nustatyta tvarka paskelbti apie Suvažiavimą, organizuoti delegatų ir stebėtojų registraciją, o gavus teikimus dėl kandidatų į valdymo ir kontrolės organus, juos apibendrinti ir pristatyti delegatams ir Suvažiavimui.

Plačiau (posėdžio protokolo išrašas pateiktas) čia:

http://ipa.lt/wp-admin/post.php?post=13642&action=edit

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai