TPA LS Pagėgių poskyris įgyvendino projektą  ,,Saugią aplinką kurkime kartu”

2020 18 gruodžio
TPA LS Pagėgių poskyrio pirmininkė Rima Buinauskienė

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Pagėgių poskyris (toliau – Asociacija) baigė vykdyti Pagėgių savivaldybės finansuojamą projektą „Saugią aplinką kurkime kartu“, kurio tikslas skatinti visuomenės aktyvumą, pilietiškumą, savanoriavimą ir gerinti gyvenimo kokybę Pagėgių savivaldybėje.

Įgyvendinant projektą vietos gyventojai buvo skatinami kelti ir spręsti vietos bendruomenei svarbius klausimus, stiprintas bendruomeninių organizacijų ir vietos valdžios institucijų bendradarbiavimas, įgyvendintas savanoriškos veiklos organizavimas. Taip pat kartu su  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatu aktyviai vykdyta nusikalstamų veikų ir teisės pažeidimų prevencija savivaldybėje.

Nors Covid 19 pakoregavo projekte suplanuotas veiklas, tačiau stengtasi parodyti dėmesį Asociacijos nariams ir policijos veteranams. Policijos dienos proga buvo aplankyti ir saugiai pasveikinti atminimo dovanėlėmis visi Asociacijos nariai bei policijos veteranai. Ypatingas dėmesys parodytas policijos rėmėjams – savanoriams, jiems įteiktos atminimo dovanos bei saldžios vaišės. Rima Buinauskienė dėkojo jiems už bendradarbiavimą užtikrinant viešąją  tvarką, kvietė ir toliau imtis saugios aplinkos formavimo iniciatyvos. Policijos veteranai kviesti tapti savanoriais policijos rėmėjais.

Į saugios aplinkos kūrimą įtraukti ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai, kuriems buvo skaityta paskaita ,,Nepilnamečių teisės pažeidimų prevencija”, taip pat su     gimnazijos 7 klasių mokiniais buvo organizuotos varžybos ,,Renkuosi estafetę, o ne cigaretę”. Per renginius mokiniai kviesti tapti jaunaisiais policijos rėmėjais ir savo savanoriavimu prisidėti prie visuomenės saugumo stiprinimo.

TPA LS Pagėgių poskyrio pirmininkė R. Buinauskienė apibendrindama per 2020 m. vykdytą projektą ,,Saugią aplinką kurkime kartu” pasidžiaugė, kad  Pagėgių savivaldybė palaikė savanorystės idėją visuomenės saugumo stiprinimo srityje ir skyrė projektui 940 eurų finansavimą. Taip pat už pagalbą įgyvendinant projektą svarbu padėkoti ir socialiniam partneriui – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatui.

R. Buinauskienė pažymėjo, kad projektu ,,Saugią aplinką kurkime kartu” skatinamas tarpinstitucinis bendradarbiavimas, stengtasi formuoti teigiamą vietos gyventojų požiūrį į policijos ir vietos valdžios institucijų darbą bei kviesta bendruomenės narius prisidėti prie saugesnės ir stipresnės visuomenės kūrimo.

 

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai