Šiaulių krašto takais… | Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyrius

2021 10 liepos
TPA LS Šiaulių poskyrio pirmininkė Laura Zaleskienė

Liepos 9 dieną Lietuvos policija sukvietė visą policijos bendruomenę su šeimomis į Šiaulių kraštą, kur smagiai, parengtoje trąsoje, miško ir pievų takais žygiavo pėstieji ir pamatė nuostabų Kurtuvėnų regioninį parką.

Savo stotelę, kur beveik 800 žygeivių gaivinosi vandeniu, ilsėjosi, fotografavosi prie smagios sienelės, turėjo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Šiaulių poskyris.

Trąsą galėjai rinktis 10 km arba 20 km. Paskaičiavus, nuo starto pradžios pirmieji 10 km einantys kolegos iki mūsų stotelės, kuri buvo paskutinė trąsoje, atėjo per 1,5 valandos. Po trumpo sustojimo TPA stotelėje, iki finišo jiems belikę buvo įveikti apie 2-3 km. TPA Šiaulių poskyrio nariams labai smagu buvo pasimatyti su kolegomis, bendraminčiais, TPA nariais iš visos Lietuvos. Paplepėti nors trumpam, spėjome turbūt su visais. Ir labai smagu buvo, kai iš tolo artėjant žygeiviams prie TPA stotelės, išgirsti šūkį „Servo per Amikeco! Tarnaujam draugaudami!“ Arba išgirsti žodžius:“Linkėjimai Šiaulių poskyriui nuo <X> poskyrio…“.
Po žygio visi susirinkome TPA Šiaulių poskyrio žinomiausioje sodyboje „Prie Gardelių“, kurioje tiek žiemą, tiek vasarą  yra įvykę labai daug renginių. Ir šį kartą čia užkandžiavome, gaivinomės vandenyje, plaukiojome valtimis, valgėme Šaulių sąjungos paruoštą kareivišką košę, šokome šiauliečių grupės“Kitava“ koncerte ir plepėjome su senokai matytais kolegomis iš visos Lietuvos.

Ir toks jausmas, kad įvyko mini sąskrydis, kurio mes buvome taip išsiilgę.

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai