Prieš pat Šv. Valentino dieną ignaliniečių meilės ženklas organizacijai „Caritas”

2020 vasario 13
TPA LS Ignalinos poskyrio pirmininkė Jūratė Pernavienė

TPA LS Ignalinos poskyrio nariai kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos  Vilniaus pasienio rinktinės darbuotojais, dirbančiais Ignalinoje, Adutiškio užkardos pareigūnais,   Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Ignalinos skyriaus darbuotojais, individualių įmonių savininkais, folkloro klubo „Čiulbutė“ nariais ir neabejingais ignaliniečiais, nuo 2019 m. gruodžio pradžios iki 2020 m. sausio pabaigos, vykdė akciją „Dovanoju-pasidalinkime“.

Akcijos tikslas buvo prisiminti sunkiai besiverčiančius, vienišus, senyvo amžiaus asmenis, nepriteklių jaučiančias, daugiavaikes šeimas ir paskatinti būti atsakingais, tvariais vartotojais, skatinti pratęsti daiktų naudojimo laiką, padovanojant juos stokojantiems.

Šios dovanojimo iniciatyvos buvo imtasi 2013 m. spalio pabaigoje ir nebuvo ji nutrūkusi, tęsiasi iki šių dienų, galima sakyti net ir ištisus metus. Manau nesuklysime, jei pavadinsime – tai tradicija. Smagu, kad mus palaiko, mumis pasitiki ir kiekvienais metais prisijungia vis daugiau organizacijų.

Likus savaitei iki Šv. Valentino dienos, kai netrukus išsakysime pačius gražiausius žodžius savo mylimiesiems ir parodysime, kaip juos branginame ir vertiname, suskubome ir mes perduoti sukauptą paramą, kaip neabejingumo ir meilės ženklą organizacijai, kuri teikia pagalbą vargstantiems.

2020 m. vasario 7 d. visi, tvarkingai supakuoti daiktai, buvo nugabenti į 2020 m. sausio mėnesį oficialiai atidarytą Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapijos „Caritas“ pastatą, kuriame yra įsikūrusi valgyklėlė vargstantiems, vienišiems ir benamiams žmonėms. Netrukus čia persikels ir vaikų dienos centras „Eldoradas“.

Lieka tik padėkoti visiems prisijungusiems prie šios iniciatyvos ir pasidžiaugti, kad  bendromis pastangomis, vilties kibirkštis pasiekė jos stokojančiųjų širdis!

 

Source link

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai