Lietuvoje viešėjo kolegų iš Vokietijos grupė

2021 7 spalio
TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius

Spalio 1-7 dienomis Lietuvoje lankėsi Tarptautinės policijos asociacijos Vokietijos skyriaus Branderburgo regiono Kotbuso (Cottbus) miesto poskyrio nariai Torsten Wendt, Torsten Roch, Guido Grosse, Uwe Karge ir Klaus Munsberg. Svečiai aplankė Trakus, susipažino su Vilniaus senamiesčiu ir kitomis miesto įžymybėmis, nuotoliniu būdu pabendravo su TPA LS prezidentu Vytautu Pliuskumi. TPA Lietuvos skyriaus būstinėje svečiai susitiko su TPA LS generaliniu sekretoriumi Vytautu Jasiulevičiumi, jo pavaduotoju ir Vilniaus m. poskyrio pirmininku Rolandu Šepečiu, Vilniaus poskyrio nare Edita Krušinskiene, TPA LS Biuro administratore Egle Žekaite.

Vėliau svečiai, lydimi Rolando (Operatyvaus valdymo skyriaus viršininko) ir Editos, apsilankė Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kur juos pasitiko Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas. Svečiai susipažino su Operatyvaus valdymo skyriaus darbu, pajėgų valdymu, stebėjo, kaip vaizdo kamerų stebėtojai fiksuoja pažeidimus, pastebėtus per miesto vaizdo kameras, taip pat apsilankė Ekspozicijos kabinete.

Vėliau svečiau išvyko į Medininkus, susipažino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbu, apsilankė Pasieniečių mokykloje. Čia juos lydėjo TPA LS VSAT poskyrio pirmininkas Pavelas Staškevičius.

Po kelias dienas trukusios  viešnagės Vilniuje svečiai išvyko į Klaipėdą. Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate juos pasitiko Kelių policijos viršininkas Mindaugas Džermeika (TPA narys).

TPA LS valdybos narys, Socialinės kultūros komisijos ir Šilutės poskyrio pirmininkas Rytis Kostiuška kartu su Šilutės poskyrio valdybos nariu Ramūnu Ignašiumi svečius supažindino su Pagėgių pasienio rinktinės Nidos pasienio užkarda, apsilankė pasienio punkte su Rusijos Federacija, apžiūrėjo mirusias kopas, lankėsi Švyturio alaus darykloje.

Kolegos iš Vokietijos nuoširdžiai padėkojo TPA Lietuvos skyriui ir jo atstovams bei visiems prisidėjusiems prie turiningos jų kelionės.

Servo per Amikeco!

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai