Laimingų moterų iš Utenos poskyrio reportažas

2021 2 gruodžio
TPA LS Utenosposkyrio pirmininkė Daina MMM-Seibutienė

Septynios Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Utenos poskyrio (Utenos policijos asociacijos) moterys spėjo išlėkti į Maltą, kai ryte sužinojo, jog Lietuvoje „atsitiko“ žiema.

Gaila buvo viena, kad IPA Malta Section kolegos niekaip neatsiliepė į merginų iš Utenos norą pabendrauti… 🙂

Tačiau jos juk drąsos, „ne iš kelmo spirtos“, tad pačios nepasikuklino užsukti į aptiktą komisariatą Goco saloje ir ten rasti pašnekovą… 

O kelionė buvo pilna įspūdžių: nuo architektūros įvairovės (senovinių ar tradicinių geltono smiltainio ir moderniausių pastatų, beje – visi pastatai su balkonais!!), nesezoninės gamtos grožio (to, kas nekinta – Saulė, lagūnos, grotos, žydras vanduo, statūs akmeniniai šlaitai, ..), stresinio važiavimo kaire kelio puse, nenusakomo ir vingiuoto kelių „voratinklio“, mažyčių mašinyčių, garažiukų, mažyčių namukų ar kiemukų… Turėjo ir dar vieną įdomią dieną, kai atrodė, kad jūra per liūtį ateis į salos vidurį… Ir tik sekančią dieną sužinojo, kad laimingai praslydo nuo Maltoje siautusios liūčių stichijos. 

O labiausiai kelionėje padėjo vienoda apranga. Merginos buvo tikrai visiems įsimintinos, pastebimos, stebimos ir laimingos! 

 

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai