Kas galėtų ginčytis? Juk pirtis – tai galimybė išlikti sveikam!

2021 27 rugsėjo
TPA LS Druskininkų poskyrio pirmininkas Edgaras Suchanekas

Penktadienį, 2021 rugsėjo 24 dieną, TPA Lietuvos skyriaus Druskininkų poskyrio bičiuliai, priimdami svečius iš Estijos, Talino TPA padalinio organizavo renginį – „Pirtis, tai galimybė išlikti sveikam“.

Renginys vyko pirtyje, kur išlaikytos visos autentiškos tradicijos. Pirties pastato rentinys suręstas iš šimtamečių Sibiro eglių, na o šilumą ir gerąją energiją skleidė unikali akmeninė krosnis.

Atrodytų, kas pirtyje gali būti kitaip ir kuo ji gali būti ypatinga, tačiau pirties garinė, kurioje buvome renginio metu, tikrai turi savo magiją ir mielai ja dalinasi su garinės lankytojais.

Žodžiais sunku apibūdinti patirtus pojūčius, tai reikia pajusti. Patyrusio pirtininko vykdyta programa, įvairių kvapų vantos ir unikalios akmeninės krosnies šiluma bei šimtamečių Sibiro eglių sienų kuždesys įkrovė kiekvienam labai daug energijos, teigiamų emocijų ir pozityvo.

Sužavėti liko ir svečiai iš Estijos, šios tautos kultūroje pirtis taip pat turi svarbią reikšmę ir laikoma svarbia vieta. Pirtyje galima buvo susipažinti su įvairiomis pirties kultūromis ir pirtinimosi technikomis.

Na, o paklausus vieno dalyvavusio patyrusio ir ilgamečio pirties mėgėjo – Kaip garinė? Pastarasis nedvejodamas atšovė – Viena geriausių, kurioje teko būti!!!

Tikimės, kad šios stebuklingos pirties energija turėsime galimybę pasikrauti ir ateityje…

Nuoroda į šaltinį

Susiję straipsniai

Komentarai

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Dalytis straipsniu

Naujausi straipsniai